TEMPUS s.r.o. - velkoobchod školních a kancelářských potřeb

DO pistole horkovzdušná PMA 401300E embosovací   (5055170171574)

DO pistole horkovzdušná PMA 401300E embosovací  (5055170171574)
HORKOVZDUŠNÁ PISTOLE NA EMBOSSING S RAZÍTKY
Speciální horkovzdušná pistole byla vyvinuta speciálně na techniku embossování s pomocí prášků.
Prodejní cena s DPH:
566,30 Kč
Díky pistoli se rozpouští speciální prášek na embossing do vypouklého, plastického vzhledu, aniž by došlo k jeho rozfoukání.
Pistole je použitelná také pro urychlení schnutí barev, inkoustů a lepidel (větší odstup od povrchu je v takovém případě nezbytný).
NÁVOD NA EMBOSSING S RAZÍTKY: Na razítko naneste pigmentový inkoust a otiskněte ho na podklad, který budete embosovat (papír, karton, dřevo). Obrázek bohatě posypte práškem na embosing a přebytek sesypte zpět pro další použití. Zapněte horkovzdušnou pistoli a držte ji v úhlu 45 stupňů k vašemu podkladu, s hlavicí směrem od vás, ve vzdálenosti pár centimetrů od obrázku. Jakmile začne být část obrázku lesklá a vystouplá, rychle přesuňte hlavici na další část a pokračujte, dokud nevystoupne celý embosovaný obrázek. Vyvarujte se přehřátí prášku.
Pistole lze použít i na zahřátí smršťovacích fólií (Shrink foil, smršťovačky).
BEZPEČNOSTNÍ POKYNY:
Vzduch, který vychází z horkovzdušné pistole má velmi vysokou teplotu - mnohem větší než z fénu, proto nikdy nepoužívejte pistoli k předvádění, nikdy jí nesměřujte proti jiné osobě, zejména ne do obličeje a do očí. Při práci používejte ochranné brýle.
Horkovzdušná pistole je určena výhradně k uvedenému použití, není určena k vysoušení vlhkosti, sušení předmětů, vysoušení místností, k pracím spojených s renovací (odstraňování staré barvy, atd.), k žádnému kontaktu s vlasy, pokožkou, nehty, atd., ani k jiným dlouhodobým činnostem.
Nikdy nenechte děti nebo osoby s omezenou mentální způsobilostí, aby sami pracovaly s pistolí!
Vyvarujte se nechtěnému zapnutí pistole, Vždy před zapojením pistole do sítě zkontrolujte, že je vypnutá v pozici "0".
NEPŘEHŘÍVEJTE PISTOLI!! Teplo, které produkuje horkovzdušná pistole, může vést ke zranění osob a vznícení předmětů. Dodržujte všechny bezpečnostní pokyny.
Před čištěním vždy odpojte pistoli od elektrické sítě a nechte přístroj vychladnout. Nikdy nedemontujte pistoli - čistit můžete pouze vnější povrch. Pistole nesmí přijít do styku s vodou, ani jinými čistícími prostředky, proto čistěte pouze suchým hadříkem!
Nikdy nepracujte s předměty, u kterých hrozí vznícení, s hořlavinami, plynem apod.
Pistole nesmí přijít do kontaktu s vlhkem, proto s ní nepracujte ve vlhkém prostředí.
Před uklizením nechte pistoli vždy vychladnout!
Používejte elektrické napětí 220-230V, před použití zkontrolujte neporušenost přívodní šňůry.
Nevystavujte přístroj dešti a vlhku!
Dovozce nepřebírá žádnou zodpovědnost za jakékoli přímé či nepřímé škody způsobené nevhodným použitím horkovzdušné pistole.
Skladová dostupnost:
Není skladem
Č.zboží:
5055170171574
Kusů v balení:
1